Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych -> profil
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych -> profil
Profil: Brown
Prezenty:
pusto :(
Ulubione
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
01-07-2022 19:37
Profil: Brown
średnia ocena: 0 Głosów: 0
NOT
HOT
Nick: swetbrown00
Imie: Brown
Płeć: dziewczyna
Wiek: 32
Orientacja sexualna: Hetero
Budowa ciała: Szczupła
Wzrost: 175
Waga: 60
Długość włosów: Krótkie
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Brązowe
Papierosy: Nienawidzę papierosów
Alkohol: Nienawidzę alkoholu
Wykształcenie: Podstawowe
Co robię: Uczę się
Wojewodztwo: dolnośląskie
Miasto: ohio
Kogo szukam:
chłopaka
Wiek poszukiwań: 28 - 99
Preferowanie zajęcie:
randki
spotkania
przyjaźń
znajomość
na stałe
na impreze
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
O mnie: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Lubię: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Nie lubię: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Moje hobby: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Moja muza: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Moje filmy: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Moje gadżety: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Jakie wymagania co do poszukiwań: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Wiek poszukiwań: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Jak ma wyglądać: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Czego oczekuję: Jestem spokojna i kocham przyrodę, kocham podróże i gry w domu, kocham Boga. Szanuję pomysł ludzi i mam świetne poczucie humoru, mój horoskop to Baran i to najbardziej mnie opisuje, w skrócie fajnie mi się z nim przebywa, proszę napisz do mnie na mój adres e-mail gtmonicabrown920@gmail.com), abym mógł ci powiedzieć o sobie i wyślę Ci moje zdjęcie.
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !