Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Zazdrość w zwiazku

Nie ma miłości bez zazdrości? Coś w tym jest. Kiedy bardzo zależy nam na drugiej osobie, nie potrafimy spokojnie patrzeć na jej bliskie relacje z innymi przedstawicielami płci przeciwnej. Każda koleżanka, znajoma, współpracownica, a nawet ekspedientka w sklepie staje się dla nas od razu podejrzana. Jeśli nasz partner jest dla niej miły - zawsze istnieje ryzyko, że to z nią będzie chciał ułożyć sobie życie. Zazdrość to strach.


W drugą stronę nie zawsze działa to tak samo. Mężczyźni często lekceważą ewentualnych konkurentów. Wybaczają nam nawet bliskie relacje z innymi facetami, bo wierzą w swoją wyjątkowość. „Z kimś takim by mnie przecież nie zdradziła” - myślą sobie. A nam na ich niepewności przecież zależy. Jeśli czuje się zagrożony, to znaczy, że kocha. Kiedy jest mu wszystko jedno - uczucie już wygasło.


Żeby tego uniknąć, wiele z nas próbuje wzbudzić w chłopaku zazdrość. Tylko jak to zrobić, żeby nie przesadzić i osiągnąć swój cel?


Pokaż, że nie jest jedynym mężczyzną w twoim życiu


Facet w związku bardzo by tego chciał, ale to przecież niemożliwe. Na pewno masz kolegów, nieco dalszych znajomych, może przyjaciół, studiujesz lub pracujesz z mężczyznami. Oni ciągle są gdzieś obok, ale zazwyczaj ukrywamy przed partnerem ich istnienie. Niepotrzebnie, to może wzbudzić w nim zdrową zazdrość.


Zacznij opowiadać o swoich kolegach


Niby przypadkiem wspomnij o tym, że wpadłaś na ulicy na dawnego kolegę, jaki świetny dowcip usłyszałaś od znajomego z pracy albo że martwisz się o swojego samotnego przyjaciela. Nie musisz sugerować, że coś jest na rzeczy. Już sam fakt wzbudzi w nim czujność.


 


Znajdż własne zainteresowania


Zawsze robicie wszystko razem? Wtedy ukochany czuje się wyjątkowo bezpiecznie i spoczywa na laurach. Wie, że jesteś na każde zawołanie i tylko z nim lubisz spędzać czas. To także go rozleniwi, dlatego warto znaleźć inne hobby, którego on by nie podzielał. Zawsze istnieje ryzyko, że w ten sposób poznasz kogoś innego…


Zjedz posiłek z innym mężczyzną


Już kilka lat temu naukowcy udowodnili, że wspólny posiłek uważany jest przez większość ludzi za sytuację równie intymną, co spanie w jednym łóżku. Do stołu nie zapraszamy byle kogo. Kiedy poinformujesz partnera, że idziesz na lunch z kolegą albo umówiłaś się na kolację ze starym przyjacielem - na pewno zacznie się niepokoić.


Nie bądź na każde zawołanie


Facet nie może czuć, że jesteś w niego wpatrzona jak w obrazek. To dobrze, że go kochasz, ale im bardziej będziesz potulna, tym on mniej będzie się starał. Odrobina niepewności nigdy nie zaszkodzi. Dlatego nie rzucaj wszystkiego, byle spełnić jego oczekiwania. Niech nauczy się cierpliwości i zastanawia się, czy ta zmiana nie jest wywołana innym mężczyzną.


Nie informuj, do kogo piszesz lub z kim rozmawiasz przez telefon


„Kto dzwonił?” - to bardzo często zadawane w związkach pytanie. Denerwuje nas niewiedza, dlatego chcemy kontrolować wszystko. Także to, z kim kontaktuje się druga osoba. Jeśli chcesz wzbudzić w partnerze zazdrość - wystarczy, że nie będziesz odpowiadała wprost i dasz mu powód do przemyśleń


Zasugeruj, że jest ktoś inny


W tej metodzie nie ma zbyt wiele finezji, ale na pewno jest skuteczna. Powiedz partnerowi, że kogoś poznałaś, świetnie się dogadujecie, macie wspólne zainteresowania i dawno z nikim tak dobrze ci się nie rozmawiało. A wspominasz o tym, bo cenisz szczerość w związku. W ten sposób sprawdzisz, czy naprawdę mu na tobie zależy.


 


żródło:papilot.pl

 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif Szukam dziewczyny wi...

post_f.gif Cześć jestem singlem )1 i od 6 lat szu ...

tem_f.gif Szukam kobiety od 16...

post_f.gif Ma byc w miare ladna mil a ikochajaca

hyd_m.gif Szukam dziewczyny

Jestem Mateusz mam 18 lat poszukuje dziewczyny :) ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam chłopaka

Wiek 12 do 15 a co mi tam piszcie <333 ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam przyjacielskiej r ...

szukam ładniej szczupłej dziewczyny z wielkopolski ;p ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Jaki jesteem i coo. chcesz zrobic ze mna ?;>
Autor ankiety
Odpowiedzi:
Nic..
wynik: 47
Okropny..
wynik: 75
Okropny..
wynik: 4
Nic..
wynik: 8
seks ;p
wynik: 12
Przytulic ;]
wynik: 9
Pocalowac ;d
wynik: 8
Przystojny ;)
wynik: 16
Ciacho ;)
wynik: 17
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
adam
Do:
Kamila
Treść wyznania: KAMILA CZEMU NIE JESTEŚ ZEMNĄ )i )i)i)i)i więcej

K-BRS -Rzeczywistość.
Miłego dnia!
Szukam dziewczyny do związku na stale od 16 do max 21 lat ktoś tu żyje wogóle
SWIAT JEST DLA LUDZI WYTRWAŁYCH WIERZĄCYCH W MARZENIA
W związku od: 2017-07-09 16:23:22
W związku od: 2014-03-01 20:25:34
W związku od: 2014-11-01 18:58:49
W związku od: 2014-11-22 14:58:34
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !