Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Czy ja mu się podobam?

Spoglądasz na niego i już wiesz - coś Cię w nim intryguje. Jest przystojny, uroczo się uśmiecha, jest fajnie ubrany, wydaje się miły. Ale to dopiero połowa sukcesu, bo liczy się także to, co on sądzi o Tobie. Czytanie w myślach to wyższa szkoła jazdy, więc przyjrzyj się uważnie jego reakcjom. Jego gesty, spojrzenie, wyraz twarzy, ułożenie ciała i niepozorne tiki zdradzają więcej, niż podejrzewasz.


Ale na co konkretnie zwrócić uwagę i jak nie pomylić sympatycznego usposobienia z flirtem? Zapytałyśmy o to kilku facetów. Oni zdradzili nam, w jaki sposób wyrażają zainteresowanie płcią przeciwną bez użycia słów. I jak zareagowaliby, gdyby adoratorka zapytała ich wprost - „podobam ci się?”.


Warto wziąć to sobie do serca, by prawidłowo odczytywać męskie sygnały…


Jak poznać że mu się podobam - kontakt wzrokowy„Od spojrzenia wszystko się zaczyna. Ja jestem dosyć nieśmiały, dlatego łatwo rozpoznać, że coś jest na rzeczy. Wpatruję się w piękną kobietę, a kiedy ona spogląda na mnie - nerwowo spuszczam wzrok i udaję, że rozglądam się w innym kierunku. Potem moje spojrzenie wraca na nią i jeśli znowu mnie przyłapie - zaczynam się czerwienić” - zdradza Wojciech.


„Nie do końca wiem, jak to ująć, ale jest różnica między tym, jak patrzymy tak po prostu, a kiedy wpatrujemy się w kogoś jak w obrazek. Myślę, że wtedy męski wzrok jest bardziej mętny. Mrużymy oczy, przestajemy mrugać powiekami, źrenice stoją nieruchomo. Jeśli facet jest odważny, to nie speszy się, kiedy dziewczyna to zauważy” - twierdzi Krzysztof.


„Ważne jest to, na co chłopak patrzy. Lustrowanie ciała, czyli wzrok wlepiony w pupę albo piersi, to po prostu zwykły męski odruch. Nie umiemy się powstrzymać. Ale kiedy interesujemy się twarzą i oczami, wtedy sprawa jest już poważniejsza” - przekonuje Marcin.Jak zareagować na kontakt wzrokowy?


„Najbardziej boję się tego, że kobieta zauważy moje zainteresowanie i wtedy zobaczę na jej twarzy grymas. Albo obróci się na pięcie i po wszystkim. Atakowanie wzrokiem z kolei mnie peszy i nie wiem co mam dalej robić. Najlepszą reakcją jest dyskretny uśmiech. To działa jak zaproszenie - wiem, że na mnie patrzysz, więc teraz możesz się przedstawić” - tłumaczy Krzysztof.


„Najgorzej jest wtedy, kiedy dziewczyna udaje, że nie wie o co chodzi. Nawet jeśli ja też jej wpadłem w oko. To do niczego nie prowadzi, bo ja w spojrzeniu szukam potwierdzenia, że też jestem w jej typie. Nie będę się przecież wygłupiał i podbijał do kogoś, kto nie wysyła żadnego sygnału” - dodaje Wojciech.


Marcin mówi wprost: „Podejdź i zagadaj. On właśnie na to czekał!”.


Jak zapytać chłopaka czy mu się podobam?


„Chyba nie chciałbym usłyszeć tego wprost. Wydaje mi się to dziecinne i nie na miejscu. Zawsze możesz zapytać, czy mam jakieś plany na wieczór albo czy jadłem już w jakiejś knajpce, którą ty tak uwielbiasz. To jest jasny sygnał, że chciałabyś spędzić ze mną czas, bo ci się podobam. Podejście do faceta z pytaniem „podobam ci się?” jest dobre, ale chyba w podstawówce” - nie ukrywa Wojciech.


„Jeszcze mi się to nie zdarzyło, ale raczej nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem, że to pytanie padnie z ust dziewczyny, która jest w moim guście i którą ewidentnie czarowałem wcześniej wzrokiem. Nie wiem co bym zrobił, gdyby zapytała mnie o to kobieta nie w moim typie. To dość ryzykowne. Ale z drugiej strony - pokażesz, że masz charakter i niczego się nie boisz” - radzi Marcin.


Krzysztof ma inne zdanie: „Nie gadaj, tylko działaj. Uśmiechnij się, zbliż się, zaproponuj coś, zacznij uwodzić. Z łatwością odczytasz, czy jest zainteresowany”.


Sygnały, że mu się podobam


1. Przyłapujesz go na tym, że na Ciebie patrzy.
2. Nie wie, co zrobić z rękoma.
3. Nerwowo oblizuje lub przygryza wargi.
4. Przeczesuje włosy dłonią.
5. Wypina klatkę piersiową, aby wyglądała na większą.
6. Wciąga policzki, by uwidoczniły się jego męskie rysy.
7. Nerwowo się uśmiecha.
8. Czerwieni się na policzkach.
9. Wyciąga telefon i bawi się nim, żeby rozładować napięcie.
10. Zaczyna wyłamywać palce.


 


źródło:papilot.pl

 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 2

tem_f.gif Szukam dziewczyny 15...

post_f.gif Witajcie szukam dziewczyny w wieku 15- ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif szukam dziewczyny do powaznego zwiazku ...

hyd_m.gif Szukam dziewczyny od 18 ...

Witam szukam ładnej dziewczyny z poczuciem humoru blondynki lub brunet ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam dziewczyny :3

Hej mam na imię mateusz i mam 13 lat szukam dziewczyny do zycia mieszk ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam dziewczyny 13-15 ...

witam mam na imię Alex jestem 14 lat szukam dziewczyny na stałe jestem ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Jakaś chętna popisac 13-15 lat
Autor ankiety
Odpowiedzi:
nie
wynik: 18
tak
wynik: 23
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Kamil
Do:
marlena
Treść wyznania: Hejka sexi)f)f więcej

Zakazana dla innych.
J-S-M-T.
Świat jest dla ludzi trzeba żyć każdą chwilą
Szukam chłopaka na stałe
W związku od: 2014-04-25 15:33:35
W związku od: 2014-05-18 23:06:04
W związku od: 2014-11-11 10:37:27
W związku od: 2019-03-30 16:23:28
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !