Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Rozkochaj go w sobie

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że byłaś bardzo zakochana w facecie, ale on nie odwzajemniał twoich uczuć? Kiedy się spotykaliście, ty byłaś w siódmym niebie, jednak on nie przejawiał takiego entuzjazmu. Po kilku randkach powiedział ci wreszcie, że „to nie to, nic do ciebie nie czuje i tak w ogóle to powinniście się rozstać”. Ty miałaś plany na wspólną przyszłość, a on kompletnie nie widział was razem…


Brzmi znajomo? Nawet jeśli, to więcej nie doświadczysz takiej sytuacji. Wystarczy, że przeczytasz uważnie rady dziewczyn, które bez problemu potrafią rozkochać w sobie faceta. Jak to robią? Otóż stosują „sztuczki”, które działają na wszystkich mężczyzn bez wyjatku.


 


 Agnieszka- Ignoruj go
- Faceci wbrew pozorom są bardzo prości w obsłudze. Uwielbiają biegać za króliczkiem, a im dłużej zdobycz im ucieka, tym bardziej chcą ją mieć. Dniami i nocami próbują wszlekich sposobów, by tylko ją dogonić i złapać w swoje sidła. I właśnie to obsesyjne myślenie o opornej na ich zaloty dziewczynie sprawia, że się w niej zakochują.


W moim przypadku ten sposób zawsze działa. Jestem niedostępna, ignoruję jego wiadomości, godzę się na randkę, a potem ją odwołuję… I nagle staję się dla niego kimś wyjatkowym. Tak rozkochałam w sobie kilku chłopaków i tego obecnego, z którym aktualnie jestem zaręczona/


Karolina - Gotuj


- Wiele z was będzie oburzonych tą radą, ale męskiej natury niestety nie da się oszukać. Faceci szukają kobiet, które będą potrafiły o nich zadbać. W czasie rozmów przebąkuj więc od czasu do czasu, że pieczesz doskonałe ciasta albo że robisz najlepsze spaghetti pod słońcem. To wystarczy, by w głowie faceta zaświtała myśl: „Oho, ona zna się na kuchni. To jest sexy!”. Ważne jednak, byś nie wyszła z inicjatywą wspólnej kolacji. Ten ruch pozostaw mężczyźnie zgodnie z zasadą, że to on jest zdobywcą. A zatem przez żołądek do serca, dziewczyny!


 


Joanna - Daj mu wolną przestrzeń


- Czego każdy facet unika jak ognia? Zobowiązań. Kiedy partnerka daje mu do zrozumienia, że powinien porzucić wszystkich kolegów i od tej pory poświęcać cały wolny czas właśnie jej, chłopak ucieka gdzie pieprz rośnie.


Ja mojemu partnerowi dałam wolną przestrzeń. Chciał wyjść na piwo z kumplami – OK., nie ma problemu. Chciał jechać na męski wypad za miasto? W porządku. Tego samego oczekiwałam jednak od niego, dzięki czemu nie czułam się pokrzywdzona. Mój facet wielokrotnie powtarza mi, że zakochał się we mnie właśnie dlatego, że go nie tłamsiłam.


 


Marta - Pokaż mu, że masz ciekawe hobby- Wychowałam się wśród trzech braci, więc mam dość nietypowe jak na kobietę zainteresowania. Znam się na samochodach i piłce nożnej, potrafię samodzielnie zmienić koło i wiem, co to spalony. To w zupełności wystarczy, żeby zaimponować facetom.


Mój chłopak zakochał się we mnie w momencie, kiedy zobaczył, jak majstruję przy silniku. Ten widok wydał mu się tak seksowny, że wpadł po uszy niemal natychmiast. Wy nie musicie jednak hobbystycznie grzebać w autach. Wystarczy, że będziecie miały pasję, o której będziecie potrafiły ciekawie rozmawiać. Faceci uwielbiają takie kobiety.Aleksandra - Uważnie słuchaj tego, co mówi- Kiedy 5 lat temu zaczęłam spotykać się z moim obecnym mężem, ja byłam w nim po uszy zakochana, a on nie był do końca pewny swoich uczuć. Zastanawiałam się, jak go w sobie rozkochać i wtedy moja przyjaciółka doradziła mi mądrą rzecz: zaprzyjaźnij się z nim i uważnie słuchaj tego, co do ciebie mówi.


Zadziałało. Mój facet spotykał się wcześniej z dziewczynami, które widziały jedynie czubek własnego nosa. Był przekonany, że wszystkie dziewczyny są takie samolubne. I wtedy pojawiłam się ja – chętna, by uważnie go wysłuchać i mu doradzić. Wtedy zrozumiał, że nie potrafi beze mnie żyć!


 


żródło:papilot.pl
 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif Szukam dziewczyny wi...

post_f.gif Cześć jestem singlem )1 i od 6 lat szu ...

tem_f.gif Szukam kobiety od 16...

post_f.gif Ma byc w miare ladna mil a ikochajaca

hyd_m.gif Szukam dziewczyny

Jestem Mateusz mam 18 lat poszukuje dziewczyny :) ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam chłopaka

Wiek 12 do 15 a co mi tam piszcie <333 ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam przyjacielskiej r ...

szukam ładniej szczupłej dziewczyny z wielkopolski ;p ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Podobam Ci się?
Autor ankiety
Odpowiedzi:
tak
wynik: 133
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Aniela
Do:
Michał
Treść wyznania: )u więcej

Szukam chłopaka
www.facebook.com/kuchennapasja.blog/
K-BRS -Rzeczywistość.
Szukam dziewczyny do związku na stale od 16 do max 21 lat ktoś tu żyje wogóle
W związku od: 2019-03-30 16:23:28
W związku od: 2015-01-07 16:53:04
W związku od: 2014-01-24 15:48:39
W związku od: 2016-03-26 22:38:37
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !