Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Rozkochaj go w sobie

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że byłaś bardzo zakochana w facecie, ale on nie odwzajemniał twoich uczuć? Kiedy się spotykaliście, ty byłaś w siódmym niebie, jednak on nie przejawiał takiego entuzjazmu. Po kilku randkach powiedział ci wreszcie, że „to nie to, nic do ciebie nie czuje i tak w ogóle to powinniście się rozstać”. Ty miałaś plany na wspólną przyszłość, a on kompletnie nie widział was razem…


Brzmi znajomo? Nawet jeśli, to więcej nie doświadczysz takiej sytuacji. Wystarczy, że przeczytasz uważnie rady dziewczyn, które bez problemu potrafią rozkochać w sobie faceta. Jak to robią? Otóż stosują „sztuczki”, które działają na wszystkich mężczyzn bez wyjatku.


 


 Agnieszka- Ignoruj go
- Faceci wbrew pozorom są bardzo prości w obsłudze. Uwielbiają biegać za króliczkiem, a im dłużej zdobycz im ucieka, tym bardziej chcą ją mieć. Dniami i nocami próbują wszlekich sposobów, by tylko ją dogonić i złapać w swoje sidła. I właśnie to obsesyjne myślenie o opornej na ich zaloty dziewczynie sprawia, że się w niej zakochują.


W moim przypadku ten sposób zawsze działa. Jestem niedostępna, ignoruję jego wiadomości, godzę się na randkę, a potem ją odwołuję… I nagle staję się dla niego kimś wyjatkowym. Tak rozkochałam w sobie kilku chłopaków i tego obecnego, z którym aktualnie jestem zaręczona/


Karolina - Gotuj


- Wiele z was będzie oburzonych tą radą, ale męskiej natury niestety nie da się oszukać. Faceci szukają kobiet, które będą potrafiły o nich zadbać. W czasie rozmów przebąkuj więc od czasu do czasu, że pieczesz doskonałe ciasta albo że robisz najlepsze spaghetti pod słońcem. To wystarczy, by w głowie faceta zaświtała myśl: „Oho, ona zna się na kuchni. To jest sexy!”. Ważne jednak, byś nie wyszła z inicjatywą wspólnej kolacji. Ten ruch pozostaw mężczyźnie zgodnie z zasadą, że to on jest zdobywcą. A zatem przez żołądek do serca, dziewczyny!


 


Joanna - Daj mu wolną przestrzeń


- Czego każdy facet unika jak ognia? Zobowiązań. Kiedy partnerka daje mu do zrozumienia, że powinien porzucić wszystkich kolegów i od tej pory poświęcać cały wolny czas właśnie jej, chłopak ucieka gdzie pieprz rośnie.


Ja mojemu partnerowi dałam wolną przestrzeń. Chciał wyjść na piwo z kumplami – OK., nie ma problemu. Chciał jechać na męski wypad za miasto? W porządku. Tego samego oczekiwałam jednak od niego, dzięki czemu nie czułam się pokrzywdzona. Mój facet wielokrotnie powtarza mi, że zakochał się we mnie właśnie dlatego, że go nie tłamsiłam.


 


Marta - Pokaż mu, że masz ciekawe hobby- Wychowałam się wśród trzech braci, więc mam dość nietypowe jak na kobietę zainteresowania. Znam się na samochodach i piłce nożnej, potrafię samodzielnie zmienić koło i wiem, co to spalony. To w zupełności wystarczy, żeby zaimponować facetom.


Mój chłopak zakochał się we mnie w momencie, kiedy zobaczył, jak majstruję przy silniku. Ten widok wydał mu się tak seksowny, że wpadł po uszy niemal natychmiast. Wy nie musicie jednak hobbystycznie grzebać w autach. Wystarczy, że będziecie miały pasję, o której będziecie potrafiły ciekawie rozmawiać. Faceci uwielbiają takie kobiety.Aleksandra - Uważnie słuchaj tego, co mówi- Kiedy 5 lat temu zaczęłam spotykać się z moim obecnym mężem, ja byłam w nim po uszy zakochana, a on nie był do końca pewny swoich uczuć. Zastanawiałam się, jak go w sobie rozkochać i wtedy moja przyjaciółka doradziła mi mądrą rzecz: zaprzyjaźnij się z nim i uważnie słuchaj tego, co do ciebie mówi.


Zadziałało. Mój facet spotykał się wcześniej z dziewczynami, które widziały jedynie czubek własnego nosa. Był przekonany, że wszystkie dziewczyny są takie samolubne. I wtedy pojawiłam się ja – chętna, by uważnie go wysłuchać i mu doradzić. Wtedy zrozumiał, że nie potrafi beze mnie żyć!


 


żródło:papilot.pl
 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif szukam chłopaka

post_f.gif Szukam girl ładna i słodka szczupła ŁA ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif Szukam fajnej dziewczyny z Krakowa lub ...

tem_f.gif Szukam dziewczyny

post_f.gif Witam mam na imie Dominik mam lat 14 s ...

hyd_m.gif witam szukam dziewczyny ...

Witam szukam dziewczyny na stale z poczuciem humoru i żeby byla ładna ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam chłopaka&#100 ...

Cześć👋. Jestem Nina szukam chłopaka💞. WYMAGANI ... czytaj dalej

hyd_m.gif Poszukuję dziewczyny

Jestem Mateusz i poszukuję dziewczyny :) ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
jestem ładny dziewczyny
Autor ankiety
Odpowiedzi:
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
czarek
Do:
Angelika
Treść wyznania: ale z ciebie lacha będzie kotku więcej

K-BRS-Wróg Publiczny.
Szukam dziewczyny do związku na stale od 16 do max 21 lat ktoś tu żyje wogóle
vip
Skoro miłości znaleźć nie można, to chociaż mogę memy wysłać C:
W związku od: 2014-11-11 10:37:27
W związku od: 2013-09-01 08:49:42
W związku od: 2017-01-13 16:18:32
W związku od: 2016-10-14 18:06:23
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !