Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Co on o Tobie mówi

Faceci są uważani za tę bardziej `ludzką` płeć, ponieważ nie mają tak skomplikowanych charakterów jak kobiety, konflikty rozwiązują honorowo i przeważnie nie są złośliwi. Jeżeli chodzi o sprawy osobiste, ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pod tym względem mężczyźni, tak samo jak kobiety, lubią omówić we własnym gronie kwestie dotyczące związków.


O czym dyskutują chłopacy, kiedy w ich towarzystwie nie ma dziewczyn? Czy można spodziewać się, że zajmują się jedynie omawianiem swoich hobby i piciem piwa? Wręcz przeciwnie. Żaden temat nie zajmuje ich tak bardzo, jak kobiety. To właśnie w męskim gronie mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat partnerki oraz wyznać, co ich boli.


Jakie sekrety na temat partnerek faceci zdradzają swoim kumplom? Możesz być pewna, że poruszyli te oto kwestie…


Zdradza prawdziwe zamiary wobec Ciebie


Czasami naprawdę trudno jest zweryfikować prawdziwe intencje faceta wobec kobiety. Może być bardzo zakochany i słabo to okazywać albo na odwrót. Wszystko zależy od charakteru i prawdziwych zamiarów. Przy kolegach ten temat nigdy nie jest niewygodny. Faceci chętnie opowiadają swoim znajomkom od piwa, czy traktują dziewczynę poważnie, czy jest jedynie chwilową przygodą. Jeżeli on się wykręca od odpowiedzi, a Ty chcesz się dowiedzieć, co on naprawdę o Tobie myśli, lepiej podpytaj jego kumpli. Wcześniej zapewnij im jednak zapas trunków


 


Opisuje Twój wygląd


Przy kobietach faceci starają się zachować pozory, ale we własnym towarzystwie ich hamulce znikają. Możesz być pewna, że Twój wygląd zostanie omówiony ze szczególnym uwzględnieniem biustu, pupy, oczu i włosów. Dobrze jest także uświadomić sobie, że określenia padające w męskim gronie są zazwyczaj sprośne i mało wyszukane… Pocieszające jest jednak, że pod tym względem mężczyźni bardzo się chwalą. Twoje niedoskonałości nie wyjdą na światło dzienne, ale za to wszyscy dowiedzą się, jak doskonały masz biust


 


Opowiada o Twojej matce


O tak. W tym przypadku może wybuchnąć prawdziwa bomba. Jeżeli facet poznał Twoją rodzicielkę i nie przypadli sobie do gustu, możesz być pewna, że ona będzie jednym z tematów poruszanych przez grupę rozochoconych facetów. Prawdopodobnie będą czynione pewne charakterologiczne porównania Ciebie i Twojej matki… Faceci mogą się zastanawiać na głos, czy nie przejęłaś po niej zbyt wielu cech.


 


Porównuje Cię z byłymi


Porównywanie z innymi kobietami to prawdziwy dramat każdej z nas. A co jeśli jego eks lepiej całowała, gotowała lepsze obiady i miała większe piersi? Mężczyzna nigdy nie powie Ci wprost, że pod pewnym względem jego poprzednia dziewczyna była lepsza niż Ty, bo dobrze wie, że awantura wtedy gwarantowana. Na szczęście może powspominać razem z kumplami… Ale pamiętaj, że porównanie może wypaść na korzyść Ciebie.


 


Opowiada, co sprawiło, że się w Tobie zakochał


Mężczyźni rzadko rozmawiają o uczuciach, ale czasem im się to zdarza. Gdy rozmowa schodzi na poważne tematy, faceci zwierzają się, co wyróżnia ich dziewczyny spośród innych i co sprawiło, że wybrali właśnie je. Płeć przeciwna czasami opisuje nawet moment poznania z wybranką. Kto by ich podejrzewał o taki romantyzm


 


Zdradza Twoje nawyki


Która kobieta nie ma brzydkich nawyków? Może nigdy nie ścielisz łóżka, albo nie cierpisz zmywać i brudne naczynia często stoją w zlewie przez kilka dni? Faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, chociaż sami przeważnie są bałaganiarzami. Od swoich kobiet oczekują jednak większego zaangażowania w sferę czystości. Możesz być pewna, iż Twój facet napomknie kumplom, że wolałaby, abyś zmieniła niektóre nawyki. To prawda - mężczyźni lubią chwalić się kobietami, ale jak już zaczną narzekać - przypominają nas.


żródło:papilot.pl

 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif Szukam dziewczyny 15...

post_f.gif Witajcie szukam dziewczyny w wieku 15- ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif szukam dziewczyny do powaznego zwiazku ...

hyd_m.gif Szukam dziewczyny od 18 ...

Witam szukam ładnej dziewczyny z poczuciem humoru blondynki lub brunet ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam dziewczyny :3

Hej mam na imię mateusz i mam 13 lat szukam dziewczyny do zycia mieszk ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam dziewczyny 13-15 ...

witam mam na imię Alex jestem 14 lat szukam dziewczyny na stałe jestem ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Chcesz mnie poznać?
Autor ankiety
Odpowiedzi:
Już do Cb piszę :*
wynik: 71
hmmm raczej nie ;)
wynik: 103
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Marcin
Do:
Joanna
Treść wyznania: )f więcej

Świat jest dla ludzi trzeba żyć każdą chwilą
J-S-M-T.
Szukam dziewczyny do związku na stale od 16 do max 21 lat ktoś tu żyje wogóle
Zakazana dla innych.
W związku od: 2015-05-30 16:45:06
W związku od: 2018-09-12 14:20:42
W związku od: 2014-01-05 00:04:49
W związku od: 2017-06-10 20:05:24
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !