Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Co on o Tobie mówi

Faceci są uważani za tę bardziej `ludzką` płeć, ponieważ nie mają tak skomplikowanych charakterów jak kobiety, konflikty rozwiązują honorowo i przeważnie nie są złośliwi. Jeżeli chodzi o sprawy osobiste, ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pod tym względem mężczyźni, tak samo jak kobiety, lubią omówić we własnym gronie kwestie dotyczące związków.


O czym dyskutują chłopacy, kiedy w ich towarzystwie nie ma dziewczyn? Czy można spodziewać się, że zajmują się jedynie omawianiem swoich hobby i piciem piwa? Wręcz przeciwnie. Żaden temat nie zajmuje ich tak bardzo, jak kobiety. To właśnie w męskim gronie mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat partnerki oraz wyznać, co ich boli.


Jakie sekrety na temat partnerek faceci zdradzają swoim kumplom? Możesz być pewna, że poruszyli te oto kwestie…


Zdradza prawdziwe zamiary wobec Ciebie


Czasami naprawdę trudno jest zweryfikować prawdziwe intencje faceta wobec kobiety. Może być bardzo zakochany i słabo to okazywać albo na odwrót. Wszystko zależy od charakteru i prawdziwych zamiarów. Przy kolegach ten temat nigdy nie jest niewygodny. Faceci chętnie opowiadają swoim znajomkom od piwa, czy traktują dziewczynę poważnie, czy jest jedynie chwilową przygodą. Jeżeli on się wykręca od odpowiedzi, a Ty chcesz się dowiedzieć, co on naprawdę o Tobie myśli, lepiej podpytaj jego kumpli. Wcześniej zapewnij im jednak zapas trunków


 


Opisuje Twój wygląd


Przy kobietach faceci starają się zachować pozory, ale we własnym towarzystwie ich hamulce znikają. Możesz być pewna, że Twój wygląd zostanie omówiony ze szczególnym uwzględnieniem biustu, pupy, oczu i włosów. Dobrze jest także uświadomić sobie, że określenia padające w męskim gronie są zazwyczaj sprośne i mało wyszukane… Pocieszające jest jednak, że pod tym względem mężczyźni bardzo się chwalą. Twoje niedoskonałości nie wyjdą na światło dzienne, ale za to wszyscy dowiedzą się, jak doskonały masz biust


 


Opowiada o Twojej matce


O tak. W tym przypadku może wybuchnąć prawdziwa bomba. Jeżeli facet poznał Twoją rodzicielkę i nie przypadli sobie do gustu, możesz być pewna, że ona będzie jednym z tematów poruszanych przez grupę rozochoconych facetów. Prawdopodobnie będą czynione pewne charakterologiczne porównania Ciebie i Twojej matki… Faceci mogą się zastanawiać na głos, czy nie przejęłaś po niej zbyt wielu cech.


 


Porównuje Cię z byłymi


Porównywanie z innymi kobietami to prawdziwy dramat każdej z nas. A co jeśli jego eks lepiej całowała, gotowała lepsze obiady i miała większe piersi? Mężczyzna nigdy nie powie Ci wprost, że pod pewnym względem jego poprzednia dziewczyna była lepsza niż Ty, bo dobrze wie, że awantura wtedy gwarantowana. Na szczęście może powspominać razem z kumplami… Ale pamiętaj, że porównanie może wypaść na korzyść Ciebie.


 


Opowiada, co sprawiło, że się w Tobie zakochał


Mężczyźni rzadko rozmawiają o uczuciach, ale czasem im się to zdarza. Gdy rozmowa schodzi na poważne tematy, faceci zwierzają się, co wyróżnia ich dziewczyny spośród innych i co sprawiło, że wybrali właśnie je. Płeć przeciwna czasami opisuje nawet moment poznania z wybranką. Kto by ich podejrzewał o taki romantyzm


 


Zdradza Twoje nawyki


Która kobieta nie ma brzydkich nawyków? Może nigdy nie ścielisz łóżka, albo nie cierpisz zmywać i brudne naczynia często stoją w zlewie przez kilka dni? Faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, chociaż sami przeważnie są bałaganiarzami. Od swoich kobiet oczekują jednak większego zaangażowania w sferę czystości. Możesz być pewna, iż Twój facet napomknie kumplom, że wolałaby, abyś zmieniła niektóre nawyki. To prawda - mężczyźni lubią chwalić się kobietami, ale jak już zaczną narzekać - przypominają nas.


żródło:papilot.pl

 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif Szukam chłopakaa

post_f.gif Hejka Alicja, co do wyglądu macie wsz ...

tem_f.gif Ohayo! Pokocha mnie ...

post_f.gif Szukam dziewczyny, wiek 14-16, najlepi ...

tem_f.gif Kujawsko-pomorskie p...

post_f.gif Hejka:)Chętnie poznam kolegę/kolezankę ...

hyd_m.gif Szukam chłopaka

Wiek 12 do 15 a co mi tam piszcie <333 ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam przyjacielskiej r ...

szukam ładniej szczupłej dziewczyny z wielkopolski ;p ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam dziewczyny Konin

Wszystko na profilowym i w poscie nie nawidze oszustów ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Umówi się ktoś ze mną ? Spokojnie zdjęcie wyśle w wiadomości prywatnej ;dd
Autor ankiety
Odpowiedzi:
Tak
wynik: 0
Nie
wynik: 0
Chętnie :DD
wynik: 0
Jak dostanę zdjęcie to może..
wynik: 1
Pomyślę <>
wynik: 1
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Przemek ...
Do:
Marta
Treść wyznania: :) więcej

Jezeli jest ciezko to znaczy ze idziemy w dobra strone
K-BRS -Rzeczywistość.
Szukam chłopaka na stałe pisać do mnie
Szukam kobiety mojch marzen 881438252
W związku od: 2015-05-30 16:45:06
W związku od: 2014-08-26 09:13:52
W związku od: 2014-11-11 10:37:27
W związku od: 2016-06-20 18:58:46
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !