Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dlaczego związek się skonczył?

Początki znajomości są zazwyczaj najlepsze – tracimy dla kogoś głowę, mają miejsce pierwsze spotkania, wyznania, gesty, ważne słowa. Jest pierwsza randka, pierwszy pocałunek, pierwsze zbliżenie. Towarzyszą nam wtedy ogromne emocje, które później wspominamy z sentymentem. Czasem, wcale nierzadko, coś jednak idzie nie tak i znajomość, która rokowała dobrze, rozwija się w złym kierunku. Chcesz wiedzieć, jakich błędów nie popełniać, gdy poznajemy kogoś, na kim zaczyna nam zależeć? Ten tekst jest dla ciebie.


Mówimy zbyt dużo o sobie


Ach, ten długi język… Wiesz coś na ten temat? Niemało kobiet ma z tym problem. Podczas pierwszych randek gadają jak najęte, bo a) są zestresowane, b) chcą wypaść jak najlepiej, c) biorą na siebie ciężar poprowadzenia rozmowy, żeby było ciekawie i nie zapadła krępująca cisza, d) taką mają naturę. Nie ma jednak potrzeby od razu wykładać kawę na ławę. Nie musisz opowiadać nowo poznanemu mężczyźnie, ze wszystkimi detalami, co działo się w twoich ostatnich związkach, ilu miałaś partnerów intymnych, jakie masz krępujące i denerwujące przyzwyczajenia, co uważasz za swoją największą wadę itp. Zastanów się, jak ty byś się poczuła, gdy fajny facet zaczął ci opowiadać takie rzeczy.


Mówimy zbyt mało o sobie


Zaskoczona? To nie pomyłka. Zarówno przesadne otwieranie się przed nowo poznanym mężczyzną, jak i nabieranie wody w usta źle wróży na przyszłość. Być może chcesz zrobić na nim wrażenie, ale pomijanie elementarnych faktów nie jest rozsądne. Nie powiedziałaś mu, że jednak nie szukasz stałego związku? Przemilczałaś fakt, że jesteś bezrobotna, podczas gdy on ciągle wypytuje cię o pracę i chce zabierać w miejsca, które wiążą się z wydatkami? Rozmowa powinna być szczera, swobodna, zwyczajna: zarówno bez ubarwiania rzeczywistości, jak i pomijania ważnych faktów, które mają znaczenie. Rozwiązaniem jest złoty środek.


Kłamiemy


Kłamstwa nigdy nie powinny mieć miejsca. W żadnej sytuacji! A już na początku znajomości, z której mogłoby być coś poważnego – szczególnie. To zrozumiałe, że przy nowo poznanej osobie często czujemy się niepewnie. Chcemy zrobić jak najlepsze wrażenie, poza tym często nie umiemy w porę ugryźć się w język. Pamiętaj jednak, że kłamstwo ma krótkie nogi i prawda w końcu wyjdzie na jaw – a wtedy najesz się wstydu. Facet może poza tym poczuć się oszukany i wziąć nogi za pas. Szczerość zawsze popłaca. Nawet jeśli wydaje ci się, że coś zabrzmi niewłaściwie, sprawdzisz rekcję mężczyzny i będziesz wiedziała, czy stanowi to dla niego problem. Budowanie relacji na kłamstwie nie ma sensu i nie służy niczemu dobremu


Udajemy trudne do zdobycia


Tyle razy słyszałaś, że facet powinien się natrudzić, zanim zdobędzie kobietę. Że nie można być na każde jego skinienie. Jasne, nie można. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Nie chodzi o to, żebyś naginała do niego swoje plany, ale udawanie księżniczki, która nigdy nie ma dla niego czasu, sprawdzi się na bardzo krótką metę. Nie odwołuj spotkania, jeśli nie masz niczego innego w planach, tylko po to, żeby zagrać niedostępną. Jeśli przesadzisz, facet może uznać, że ci nie zależy, więc szkoda jego trudu. Albo po prostu się wkurzy – i efekt będzie ten sam: więcej nie zaproponuje ci spotkania. To ważne, żeby szczególnie na początku znajomości być sobą.


Uważamy, że to do nas należy się dostosować


Tak oczywiście byłoby znakomicie. Ale są kobiety, które nie uznają kompromisu i uważają, że to mężczyzna powinien się do nich nagiąć. Rozważ przykład 27-letniej Mai: jest straszną bałaganiarą, ale gdy zaprasza do siebie faceta, również niedawno poznanego, nie przykłada się do porządków. Powód? Przekonanie, że albo on zaakceptuje ją taką, jaka jest, albo niech się od niej odczepi. Już wiesz, że nie należy kłamać i zawsze trzeba być sobą, ale nie możesz oczekiwać, że druga strona się do ciebie dostosuje, szczególnie jeśli dopiero się poznajecie. Poza tym chodzi tutaj o szacunek do drugiego człowieka.


Narzucamy zbyt szybkie tempo


Znajomość powinna rozwijać się w swoim tempie, najlepiej nieśpiesznie i naturalnie. Na wszystko przyjdzie czas. Macie wtedy okazję lepiej się poznać, sprawdzić w różnych sytuacjach. A poza tym przedłużacie początki, które są najprzyjemniejsze. Częstym błędem jest narzucanie sobie zbyt szybkiego tempa. Seks na pierwszej randce, snucie planów na przyszłość po tygodniu, chęć zamieszkania z ukochanym po miesiącu… Uważaj, bo w początkowej fazie znajomości łatwo można pomylić pożądanie z miłością. Ta druga przychodzi z czasem – pewnych procesów nie da się przyśpieszyć. Dlatego cieszcie się tym, co macie, i nie narzucajcie sobie szalonego tempa.Zaczynamy osaczać


Czekanie na każde spotkanie, wiadomość, telefon na początku znajomości to męczarnia. Najchętniej w ogóle nie rozstawałabyś się z nowo poznanym facetem. To zrozumiałe. Ale jeśli ma z tego być zdrowa, udana relacja, uważaj z zawłaszczaniem mężczyzny dla siebie, a zwłaszcza z osaczaniem go, bo nikt tego nie lubi. To działa zresztą w dwie strony – ty również nie czułabyś się zbyt komfortowo, dostając pod rząd pięćdziesiąt SMS-ów w wyznaniem miłosnym czy odbierając od niego kilkadziesiąt telefonów dziennie, prawda? Jeśli zaczniecie się osaczać, udusicie się, zanim relacja rozwinie się na dobre. Każde z was ma swoje życie i powinniście o tym pamiętać. 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 6

tem_f.gif Szukam dziewczyny 15...

post_f.gif Witajcie szukam dziewczyny w wieku 15- ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif szukam dziewczyny do powaznego zwiazku ...

hyd_m.gif Szukam dziewczyny od 18 ...

Witam szukam ładnej dziewczyny z poczuciem humoru blondynki lub brunet ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam dziewczyny :3

Hej mam na imię mateusz i mam 13 lat szukam dziewczyny do zycia mieszk ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam dziewczyny 13-15 ...

witam mam na imię Alex jestem 14 lat szukam dziewczyny na stałe jestem ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Podobam Ci się ?
Autor ankiety
Odpowiedzi:
Tak ; )
wynik: 17
średnio
wynik: 7
Nie
wynik: 74
Średnio
wynik: 6
Nie
wynik: 16
Tak ;)
wynik: 2
Nie;(
wynik: 115
Może ;)
wynik: 5
Średnio
wynik: 5
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Piotr
Do:
dorota
Treść wyznania: )k)n więcej

Zakazana dla innych.
J-S-M-T.
Świat jest dla ludzi trzeba żyć każdą chwilą
Szukam chłopaka na stałe
W związku od: 2015-04-14 14:44:26
W związku od: 2015-09-13 17:55:13
W związku od: 2014-08-16 23:06:38
W związku od: 2015-03-03 19:34:33
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !