Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Prezent na walentynki dla chłopaka
  Już niedługo Walentynki. Jedni nie mogą się ich doczekać, inni szczerze nienawidzą Dnia Zakochanych. Bez względu na indywidualne odczucia, chyba czas pogodzić się z tym, że od 14 lutego już nie uciekniemy. Handlowcy, licząc na zyski, nadal będą nas przekonywać, że każdy normalny człowiek wyznaje tego dnia miłość, idzie na randkę i wręcza ukochanej osobie prezent. Jeśli tego nie robisz – najprawdopodobniej coś z Tobą nie tak.Szczególnie negatywny stosunek do tej okazji ma płeć przeciwna. Mężczyznom nie przypadła do gustu kiczowata otoczka tego wydarzenia, ale zaciskają zęby i robią wszystko, by nas zadowolić. Wiedzą, że dla większości pań wspólny wypad do kina na komedię romantyczną, bukiet czerwonych róż i pudełko czekoladek w kształcie serca to jednak ważny symbol. Wypadałoby się im odwdzięczyć. Tylko jak?


Zapytajmy samych zainteresowanych. W rozmowie z nami chłopaki zdradzają, na co tak naprawdę liczą w dniu św. Walentego. I wcale nie chodzi o upominek, który możesz kupić w pobliskim sklepie.


- Zdecydowanie najlepszym prezentem z okazji Walentynek byłoby to, żeby moja dziewczyna zapomniała o Walentynkach. Nie lubię tego dnia i za każdym razem czuję się głupio, że ulegam tej modzie. Wmówiono nam, że miłość udowadnia się właśnie 14 lutego. Jak zrobisz to dzień wcześniej albo tydzień po, to znaczy, że nie kochasz. Marzę o tym, żeby tego tematu w ogóle nie było. Bez dopytywania „co robimy w Walentynki?”, „co mi kupiłeś?” albo „gdzie mnie zabierzesz?”. Zostańmy w domu i odpocznijmy. Naprawdę nie mam ochoty siedzieć w zatłoczonej knajpie albo przeciskać się między ludźmi w sali kinowej. Jeśli nie usłyszę, że w tym roku sobie odpuszczamy, to oczywiście znowu będę musiał to zrobić. A bardzo nie chcę – to marzenie Dawida.


Chciałbym dostać cokolwiek, bo byłem już w kilku związkach i nie pamiętam żadnego prezentu z tej okazji. Ja kupowałem jakąś biżuterię, bieliznę, bilety do kina albo teatru, rezerwowałem stolik w lokalu albo przygotowywałem kolację w domu, a druga strona miała mi do zaoferowania tylko „dziękuję” lub ewentualnie pocałunek. Wam się wydaje, że święto miłości to tak naprawdę drugi Dzień Kobiet. To Wam się daje prezenty i Was rozpieszcza. Facet ma taki obowiązek i niczego nie dostaje w zamian. Nie wiem, ucieszyłbym się nawet z krawata w serduszka albo kolejnej pary bokserek. Z czegokolwiek, co byłoby tylko dla mnie i kupione z myślą o mnie. Albo żeby dla odmiany dziewczyna stwierdziła, że dzisiaj to ona zaprasza i stawia jakieś dobre jedzonko na mieście. Dlaczego jeszcze na to nie wpadłyście? Same tylko chcecie, a wykazać nie ma się komu – to zastrzeżenia Pawła.


Mam dziwne marzenie z okazji tych Walentynek, ale taka jest prawda. Bardzo bym chciał, żeby tego dnia ona zabrała mnie do swoich rodziców. Nie chodzi mi o podwójną randkę z starszym państwem. Po prostu do tej pory tego nie zrobiła i chyba nie uważa tego za konieczne. Jesteśmy razem od kilku miesięcy, a ona w ogóle się do mnie przed nimi nie przyznaje. Zastanawiam się, czy oni wiedzą o moim istnieniu albo znają moje imię. Często z nimi rozmawia przez telefon i na pytanie, co robi, zawsze odpowiada, że „nic ciekawego”. A jest wtedy ze mną. Wstydzi się? Boi się ich reakcji? Uważa, że mnie nie polubią? Nie wiem, albo bardzo bym chciał to zmienić i poczuć się tak naprawdę częścią jej życia – tego chciałby Dominik.


Najchętniej to posiedziałbym z nią na kanapie, zjadł kilka kawałków smażonego kurczaka, popił colą, obejrzał kretyńską komedię, pośmiał się. Tak naprawdę przyjmę wszystko, co nie jest związane z tym walentynkowym kiczem. Ale nie za bardzo w to wierzę. Reklamy zdążyły już wyprać Wam mózgi – obawia się Tomek.


żródło:papilot.pl 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 0

tem_f.gif szukam chłopaka

post_f.gif Szukam girl ładna i słodka szczupła ŁA ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif Szukam fajnej dziewczyny z Krakowa lub ...

tem_f.gif Szukam dziewczyny

post_f.gif Witam mam na imie Dominik mam lat 14 s ...

hyd_m.gif witam szukam dziewczyny ...

Witam szukam dziewczyny na stale z poczuciem humoru i żeby byla ładna ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam chłopaka&#100 ...

Cześć👋. Jestem Nina szukam chłopaka💞. WYMAGANI ... czytaj dalej

hyd_m.gif Poszukuję dziewczyny

Jestem Mateusz i poszukuję dziewczyny :) ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
Podobam Ci się?
Autor ankiety
Odpowiedzi:
tak
wynik: 137
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
Damian
Do:
Izabela
Treść wyznania: :):) więcej

K-BRS-Wróg Publiczny.
Szukam dziewczyny do związku na stale od 16 do max 21 lat ktoś tu żyje wogóle
vip
Skoro miłości znaleźć nie można, to chociaż mogę memy wysłać C:
W związku od: 2016-08-02 18:35:57
W związku od: 2014-08-16 23:06:38
W związku od: 2016-01-02 16:02:10
W związku od: 2014-11-22 14:58:34
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !