Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych
Związek bez wad

Będąc w związku często porównujemy go do relacji, w jakich tkwią nasze znajome i przyjaciółki. Zwracamy uwagę, kiedy kłócą się ze swoimi facetami; kiedy zdarza im się mówić w trakcie nieobecności partnera: `Wow, co za fajnego faceta właśnie zobaczyłam`; kiedy zwierzają się, że druga połówka zapomniała o rocznicy… Czujemy wtedy ulgę i mimowolną radość, że w przypadku naszego związku nie ma mowy o podobnych ekscesach. Czy to znaczy, że jest idealny? Wbrew pozorom może być zupełnie na odwrót. Kłótnie prawie zawsze się zdarzają. O ile nie ranimy w nich drugiej osoby i traktujemy ją z szacunkiem, nie muszą oznaczać nic złego. Podobnie jest w przypadku pociągu do innych osób. Jeżeli to tylko rzucona na boku uwaga w przypływie nagłego podziwu, nie wróży nic złego i wcale nie musi wskazywać na niewierność. Prawie każdej z nas zdarza się czasami obejrzeć na innego faceta, chociaż nie mamy ochoty zawierać z nim znajomości, bo kochamy naszego mężczyznę. Spójrzmy na to realnie.


Przykłady wymienionych zachowań wcale nie wykluczają tego, że związek, do którego się odnoszą, nie może być idealny. Psycholodzy zwracają uwagę na zupełnie inne czynniki.


Co charakteryzuje związek doskonały? Przekonajcie się, czy Wasz taki jest, a jeśli nie, jak doprowadzić go do perfekcji!


Dobro partnera ponad swoje


W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeżeli przedkładamy swoje prywatne interesy nad dobro drugiej osoby i nie liczymy się z jej zdaniem, nie ma mowy o związku idealnym. Związek doskonały to m. in. taki, który przetrwa życiowe burze i zawieruchy, zwalczy pokusy i niespodzianki losu. W przypadku gdy nasze pragnienia zawsze będą na pierwszym miejscu, są na to niewielkie szanse.


Okazywanie zrozumienia


Nie musimy mieć takich samych poglądów politycznych i wychować się w tej samej kulturze, aby tworzyć perfekcyjną parę. Istotne jest okazywanie zrozumienia i wysłuchanie, co druga osoba ma do powiedzenia. To klucz do udanej relacji.


Wzajemne zaufanie i szacunek


Szpiegowanie, wchodzenie na konta społecznościowe drugiej osoby oraz czytanie jej smsów to nieodzowny znak, że w związku brakuje zaufania. Bez wzajemnego zaufania nie zbudujemy trwalej i stabilnej relacji. Oczywiście w życiu dochodzi do różnych zdarzeń. Nam chodzi o przesadę w tym względzie. Jeżeli pojawi się sytuacja, która Cię zaniepokoi, nie ma nic dziwnego w tym, że pytasz faceta, o co chodzi.


Dbanie o atrakcyjność fizyczną


Minęło już kilka lat, a Wy nadal dbacie o wygląd fizyczny tak jak w pierwszych miesiącach związku? To znak, że relacja jest dla Was ważna. Starania w tym zakresie są jednym z sygnałów, że Wasz związekjest idealny.


Wspólna pasja


Wspólne pasje naprawdę zbliżają. Dzięki nim zaczynamy lepiej rozumieć partnera i zawsze mamy o czym rozmawiać. Nie przejmuj się tym, jeżeli na początku wydajecie się być różni jak ogień i woda. Jeżeli będziecie wytrwale szukać, znajdziecie niejedną pasję, która zbliży Was do siebie jeszcze bardziej. A może spróbuj zainteresować się hobby swojego mężczyzny? 


Romantyczne spotkania


Znajdujecie czas na romantyczne kolacje, wyjazdy we dwoje lub spacery w blasku księżyca? Wszystko wskazuje na to, że pielęgnujecie uczucie i nie pozwolicie mu zgasnąć. Brak romantyzmu bywa zabójczy dla związku.żródło:papilot.pl 

 
Autor: Moderator
1 2 3 4 5 6
średnia ocena: 6

tem_f.gif Szukam dziewczyny 15...

post_f.gif Witajcie szukam dziewczyny w wieku 15- ...

tem_f.gif Jest tu ktoś jeszcze...

post_f.gif szukam dziewczyny do powaznego zwiazku ...

hyd_m.gif Szukam dziewczyny od 18 ...

Witam szukam ładnej dziewczyny z poczuciem humoru blondynki lub brunet ... czytaj dalej

hyd_m.gif Szukam dziewczyny :3

Hej mam na imię mateusz i mam 13 lat szukam dziewczyny do zycia mieszk ... czytaj dalej

hyd_m.gif szukam dziewczyny 13-15 ...

witam mam na imię Alex jestem 14 lat szukam dziewczyny na stałe jestem ... czytaj dalej

Horoskop
101 sposobów
Cytaty (29)
Dedykacje (8)
Humor (39)
Listy (13)
Miłosne Teksty (39)
Opisy do gg (34)
Pionowe opisy (11)
Piosenki (51)
Powiedzenia (5)
Smsy (33)
Wyznania (37)
Życzenia (13)
czy byś ze mną pogadał\a?
Autor ankiety
Odpowiedzi:
(zaloguj się aby zagłosować)
Od:
sebastian
Do:
Weronika
Treść wyznania: witaj więcej

Zakazana dla innych.
J-S-M-T.
Świat jest dla ludzi trzeba żyć każdą chwilą
Szukam chłopaka na stałe
W związku od: 2014-03-19 19:16:20
W związku od: 2014-10-20 21:44:41
W związku od: 2014-07-30 19:07:56
W związku od: 2015-12-05 22:22:12
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !