Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych -> profil
Dodaj wpis
Szukam chłopaka,Szukam dziewczyny,Szukam znajomych -> profil
Profil: Fabian
Prezenty:
pusto :(
Ulubione
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
07-10-2018 17:29
Profil: Fabian
średnia ocena: 0 Głosów: 0
NOT
HOT
Nick: fabi_rock
Imie: Fabian
Płeć: chłopak
Wiek: 17
Orientacja sexualna: Hetero
Budowa ciała: Szczupła
Wzrost: 180
Waga: 35
Długość włosów: Krótkie
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Niebieskie
Papierosy: Nienawidzę papierosów
Alkohol: Nienawidzę alkoholu
Wykształcenie: Gimnazjalne
Co robię: Uczę się
Wojewodztwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Kogo szukam:
dziewczynę
przyjaciół
znajomych
Wiek poszukiwań: 14 - 16
Preferowanie zajęcie:
spotkania
przyjaźń
znajomość
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
O mnie: Wiecznie poszukujący nowych wrażeń i grający na gitarze elektrycznej, może nieraz depresyjny chłopak. Nie jestem raczej dla osób o słabych nerwach. Nieprzewidywalny i zawsze roztargniony, kochający dobrą muzę i niebezpieczeństwo.
Lubię: Uwielbiam słuchać muzyki. Moje całe życie składa się z muzyki. Kocham czarną magię i i okultyzm. Mój ulubiony kolor to czarny, idealnie odzwierciedla moją duszę. Bardzo dużo jeżdżę na koncerty więc mało co można spotkać mnie we własnym domu. Ponadto lubię czytać dreszczowce i horrory. Jedyne zwierze jakie lubię to kruki, są takie mroczne i w ogóle. Kocham deszcz i jesień. Wszyscy są wtedy tacy przygnębieni, a na dworze wiecznie jest ciemni i ponuro. Lubię także zwiedzać stare budowle.
Nie lubię: Nienawidzę większości ludzi na świecie i gardzę osobami uważającymi się za lepszych. Sam nie jestem może jakiś idealny, ale na świecie nie ma takich ludzi.
Nie lubię także muzyki popowej, disco polowej i jeszcze wiele, wiele innych. Nie przepadam także za szkołą, a bardziej szczegółowo mówiąc za jej systemem edukacji, ale cóż do szkoły trzeba chodzić. Nie lubię centrum handlowych i większych sklepów. Dlatego ja i zakupy do bardzo złe połączenie.
Moje hobby: Gram na gitarze elektrycznej i należę do małej kapeli rockowej. W wolnym czasie słucham muzyki lub czytam książki. Ponadto moim drugim z większych zaintresowań to okultyzm, czarna magia i demonologia.
Moja muza: W moim życiu liczy się tylko i wyłącznie dobra muza. Rock, heavy metal, black i death metal, rock arternatywny, death and roll i rock and roll, nieraz nawet w ucho wpadnie mi muzyka dla emo. Czyli same grube brzmienia. Zresztą czego się spodziewać po wiecznie depresyjnym chłpaku.
Lubię słuchać takich zespołów jak:
Metallica, AC/DC, Nirvana, Alkaline Trio, Iron Maiden, Slipknot, Slayer, Guns N' Roses, Kiss, Queen, Marilyn Manson, Oasis, Bring me the horizon, Three Days Grace, Green day, Skillet, Pink Foyd, My Chemical Romance oraz polski zespół Hey.
Moje filmy: Jedne z najlepszych filmów jakie obejrzałem to \\\"Satanic\\\" \\\"iBOY\\\" oraz \\\"Dom otwary\\\". Ponadto pokochałem serial \\\"13 powodów\\\".
Moje gadżety: Wszystko co łączy się z muzyką. Gitara, walkman, discman i jakieś magnetofon na kasety i płyty.
Jakie wymagania co do poszukiwań: Poszukuję kogoś do popisania z wyjątkowym poczuciem humoru i innych światopoglądem niż większość polskiej populacji. Ktoś kto jest szalony i także słucha podobnych nut jak ja. czywiście nie musi byś to spełnione). Z bardzo dobrym charakterem i chociaż troszkę wyedukowanym. Jakoś nie mam szczególnych wymagań. Osoba musi być fajna i szczera.
Wiek poszukiwań: 14-16 lat ewentualnie do 18 le to naprawdę zrobię wyjątek)
Jak ma wyglądać: Wygląd nie ma znaczenia, dla mnie liczy się tylko charakter.
Czego oczekuję: Oczekuję zrozumienia i choć po części wspólnych tematów.
Powered by socialo.pl
Szukam-chlopaka.pl.Wszystkie prawa zastrzeżone !